Novinky

Diskuze

Nově pro Vás vznikla možnost sdílet své myšlenky a zážitky prostřednictvím sekce Diskuze. Všechny předchozí komentáře z jednotlivých sekcí sem byly přesunuty.
Celý článek

Nastavení RSS

Webové stránky nově podporují odebírání novinek v RSS kanálu. Ve svých prohlížečích můžete nastavit následující odkaz a nic Vám tak neunikne! https://tompoutnik.cz/rss/all.xml
Celý článek

Nový web a kategorie!

Dnes byla spuštěna nová verze webových stránek! Vzniklo více nových kategorií a stávající byly upraveny. Nově se tak můžete těšit na nový design konzultací a na sekce Osobní setkání, Koučování, Arteterapie a Besedy.
Celý článek

Besedy - Hledá se místo setkání!

Besedy - Hledá se místo setkání! Víte-li o vhodném místě, kdy by besedy mohly probíhat - prostor pro cca 20-50 lidí a pokud možno zdarma (aby mohly být zdarma i pro účastníky), prosím napište mi zprávu na email. Budu rád za Vaše tipy! :) Mějte se hezky a ať se Vám daří v novém roce! Tom Poutník
Celý článek

Arteterapie & Osobní koučink

Nově nabízím možnost domluvit se arterapeutickém setkání nebo osobním koučování. Arterterapie je nedocenitelným pomocníkem při rozklíčování našich vnitřních nevědomých procesů. Osobní koučování nám umožňuje dosáhnout zlepšení v konkrétních oblastech.
Celý článek

Besedy & osobní setkání

Pro velký zájem nově připravuji možnost skupinových besed a vzájemného sdílení. Je možné domluvit se také na individuálních setkáních.
Celý článek

Nový design

Dnes byl spuštěn nový vzhled stránek, jednotlivé kategorie jsou nově upraveny.
Celý článek

Konzultace

Máte-li zájem o osobní setkání a konzultaci, klikněte zde a vyberte si, co Vás oslovuje nejvíce.