Děkuji Vám za všechny ohlasy a milé reakce. Těší mě, že Vám videa a články přinášejí tolik inspirace. Chcete-li sdílet své komentáře či zážitky, můžete tak učinit prostřednictvím Diskuze níže.

Máte-li další otázky ohledně těchto témat, můžete se se mnou přímo setkat nebo mi napsat zprávu.

Děkuji a přeji Vám šťastnou Cestu životem!

Tomáš Poutník

EDIT: V letošním roce se spamovací boti posunuli na další úroveň - aktuálně jsem tedy diskuzi uzamknul a vymyslím přesun na jinou platformu. Pěkný den všem!

Diskuze

free cialis Unsep

cialis time to peak effect unesty [url=https://dcialish.com/]cialis online cheap[/url] userge Online Pharmacy No Dr Prescriptions

телеинспекция tis

[b][url=https://svs-samara.ru]гидродинамический способ очистки канализационных труб[/url][/b]

В восьмидесятиS% случаях скважины восстанавливаются до начальных данных при внедрении в текущую эксплуатацию скважины, это несомненно является альтернативой бурения новой скважины.
Обеспечено повышение дебита водозаборной скважины не менее 30% от существующего на момент старта работ.

Многочисленные из скважин со временем проведения восстановительного комплекса мероприятий позволят быть снова введены в применение. Тем более что сумма этих работ в несколько раз ниже общей стоимости непосредственных сооружений.

Мы международная компания по Очистке Чаш Градилен и Увеличение производительности (дебита) водозаборных скважин предлагаем свои услуги всем, как частным так и общественным органам.

AC a ,,negativní energie”

Ahoj,
chci se zeptat- na tvůj pohled, zda tu vnímáš bytosti, které pravidelně cestují v AC a jejich dimenzemi. Jsou v běžné vědomé konfrontaci a své vědění používají pro ne příliš dobré záměry tady v té ,,sféře”.
A pak taky, jak vnímáš duše zvířat?
Děkuji :)

Astrální larvy kategorické a sanegorické

Ahoj Tome prosím tě existují podle tebe nebo viděl jsi v astrálu astrální parazity o kterých se hodně píše? Jsou prý buď pozitivní nebo negativní které se živí závislostmi, strachem atd. Píše o nich i mág Lasenic. Mimochodem byl jsem v minulosti na Pernštejně a dotkl jsem se místa kterého nám průvodkyně řekla že kdo se jej dotkne tak zemře. A asi po roce od té doby jsem se kvůli šikaně pokusil o sebevraždu. Myslím si že tam něco bylo možná nějaká astrální síla něco jako golem ale nevím. Je to pro mě jasný důkaz že věci mezi nebem a zemí prostě existují. Navíc jsem na zpovědnici objevil příspěvek dalšího člověka kterému se stalo něco velmi podobného. Taky se to týkalo nějakého hradu nebo zámku a téměř smrti.

Nebezpečí

Ahoj Tome, někde v tvé přednášce jsem slyšela, že už necestuješ. Mohla bych prosím vědět, proč? Já měla za to, že když AC někdo okusí, tak bude chtít stále pokračovat. A mohla bych se prosím zeptat, co si myslíš o tom, že je AC nebezpečné? Narazila jsem na názory, že se duši nemusí podařit vrátit a fyzické tělo umírá nebo zůstává v bezvědomí, a nebo se duše vrátí poškozená a člověk má pak psychickou poruchu... Mohl bys k tomu prosím něco napsat. Moc děkuji. R.

Kniha

Ahoj Tome,
chtěla bych se dozvědět více o astrálním cestování, zajímalo by mě jestli máš nějakou vydanou publikaci na toto téma, nějaké zážitky sepsány pohromadě v knize, aby se člověk nemusel prokousávat články na internetu. Děkuji M.

Hudba

Dobrý den,
zajímá mě, jak se vám osvědčil poslech hudby při astrálním cestování případně u meditace. Myslíte, že je to dobrá pomůcka pro uvolnění, nebo naopak funguje jako rušivý element?

Děkuji za odpověď.
D.

Základní Astrál

Ahoj Tome, dnes jsem si přečetl Tvé staré příspěvky na fóru o AC a uvědomil jsem si, že jsem byl v základním astrálu (dále jen ZA) už možná mnohokrát, ale až doteď jsem to asi nějak nedokázal rozklíčovat. Lucidní sny zažívám poměrně běžně, ale uvědomil jsem si že, zážitky ze ZA byly poněkud jiné. Přisuzoval jsem to prostě tomu, že LS jsou různé povahy a intenzity. Zážitek ze ZA povětšinou začínal pocitem že mé vědomí (Já) pomalu odplouvá z postele někam do prostoru, a ten prostor je většinou tmavý, tak jak to popisuješ v diskusi. Tedy jsem zcela vědomí bod bez těla který pluje pomalu v nekonečném temném prostoru. Poté jsem si přál že chci vidět a začal se pomalu objevovat vizuální svět. Bylo to mé rodné město. Poté jsem si asi rovněž přál tělo protože se zformovalo (téměř jsem to fyzicky pociťoval jak se "zhmotňuje") a já dopadl těžce na chodník. Nicméně vše to bylo nějaké jiné, nevím jak to popsat, snad skutečnější nebo energetičtější. Jestli jsem Tě dobře pochopil, tak to město bylo spíše konstrukcí mysli, protože jsem byl přesvědčen že zažívám LS, nikoliv AC. (Nebo jsem tam opravdu byl? :-)) Tím jsem to všechno nejspíš sám degradoval a tedy se ani nepokoušel někam vědomě přemístit "skokem" a podobně. Můj dotaz zní: Může se jednat o ZA ? Protože ten zážitek vždy začíná vyplutím vědomí z postele do temného prostoru. Nikdy jsem neviděl své spící tělo nebo pokoj natož abych se do něj vědomě vracel. Probuzení je náhlé tak jako u LS. Nicméně jak píšu, neuvědomoval jsem si že bych mohl být v ZA a prožívat plnohodnotné AC. Děkuji.

Re: Základní Astrál

Ještě musím dodat, že teda pokoj jsem snad jednou nebo dvakrát viděl taky, ale velice krátce na to abych si mohl udělat nějaký závěr zda šlo o AC nebo LS. Své spící tělo jsem ale neviděl nikdy a nikdy se do něj plynule nevracel. Díky.

Setkání v Plzni

Ahoj Tome, koukal jsem, že cestuješ různě po ČR. Neplánuješ udělat i nějaký sraz na západě Čech, v Plzni? Rád bych si s tebou někdy osobně popovídal. Měj se pěkně! Lukáš

Re: Setkání v Plzni

Ahoj Lukáši,
cestuju v rámci ČR, avšak obvykle mne osloví nějací organizátoři a domluvíme se na detailech. Přímo sám si tam zatím setkání neorganizuji. Pokud bych měl něco v Plzni, dám vědět sem nebo na FB. Jinak se můžeme setkat v Praze. Pěkné dny a ať se ti daří! Tom Poutník

Vlastnici planet

Ahoj Tome, v jednom z clanku jsi zminil ze svety nekdo stvoril a vlastni. Mohl bys tohle tema rozvinout?

Re: Vlastnici planet

Ahoj Honzo,
Rozvedu to, ale jen lehce. Přijde mi, že spousta lidí je rychle fascinována hromadou detailů, které jsou celkem nepodstatné a spíše než "čtením" je lépe, je zjistit přímou zkušeností. Vše kolem nás je energie. Naše těla jsou energetickým shlukem, stejně tak naše vědomí a svět kolem. Vše se odehrává v základní energetické matici - v této tradici - astrálu. Každá myšlenka, emoce, čin je energetický výboj, který v menší či větší míře mění či ovlivňuje zbytek energetického systému. Základem všeho je energie. Svět, ve kterém žijeme, "někdo" (nevím kdo ani zda je toto označení relevantní) stvořil tento svět. "Někdo" jiný či stejný jej opět "spravuje", aby nedošlo k jeho zásadnímu narušení.
V astrálu je místo, kde je možné si stvořit svůj vlastní svět - myšlenkami, které se vykreslují do větších detailů, svět se dále sám rozvíjí.. Jedno z nekonečného množství různých míst a světů. Svět mohou spravovat vyšší bytosti, astrální cestovatelé či jiné formy bytí - detail není podstatný. Důležitá je celková rozmanitost míst a možností existence a rozvíjení vědomí skrze různé zkušenosti.
Přeji pěkné dny!
Tom Poutník

LSD

Ahoj Tome, zajímalo by mě, jestli máš nějaké zkušenostmi s LSD. Osobně jsem tuhle látku nikdy nezkoušel, ale podle toho co jsem slyšel od lidí, trochu mi jejich stavy a zážitky (např. pohled na sebe z třetí osoby). připomínají AS. Jsou tyto dvě věci nějak propojeny?

Re: LSD

Ahoj, LSD testoval vyznamny psychiatr Stanislav Grof, ktery vyvinul metodu holotropniho dychani, pri kterem lide zazivaji a popisuji minule zivoty, zazitky. Verim, ze to je obdobna oblast jako OOBE. Jestli chce nekdo zazit ten stav, doporucuji poctivou metodu, nikoliv psychotropni latku, pri niz hrozi i smrt.

Přidat nový příspěvek

Konzultace

Máte-li zájem o osobní setkání a konzultaci, klikněte zde a vyberte si, co Vás oslovuje nejvíce.

Tom Poutník

Přímo tady a teď,
naslouchejte volání svého srdce :-)
tom.poutnik@gmail.com